Yatak Yıkama

İzmir Yatak Yıkama 30 Yıllık Tecrübe, Fırçalı Köpüklü Buharlı Antibakteriyel Detaylı Yatak Yıkama ile Extra  Parlaklık ve Extra Yumuşaklık Saglarken, İzmir Yatak Temizleme İslemini Antibakteriyel şampuanlar Kullanarak Mayt Bakteri ve Göz İle Görünmeyen Mikroplardan Arındırırız. Detaylı Yatak yıkama İzmir ile hem Yatak kumaşı hemde kumaşın altındaki süngere kadar derinlemesine Yatak yıkama yapmaktayız.

Koltuk yıkama izmir

İzmir Yatak Yıkama sektörde 30 yıllık hizmetiyle siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanmıstır. İzmir Yatak Yıkama şirketleri arasında yılların verdiği tecrübe, Yatak  yıkama fiyatları ve güven duygusu ile Ek İşimiz Değil Tek İşimiz İzmir Yatak Yıkama diyerek teknolojiyi yakından takip edip her zaman İzmir En iyi Yatak yıkama hizmeti vermekteyiz.İzmir Yatak Yıkama firmaları arasından bizi tercih sebebleriniz, İzmir de Yatak yıkama işlemi yaptığımız her Yatak kirler karşısında kaliteli antibakteriyel Yatak yıkama şampuanları ve son teknoloji makina ve ekipmanlar kullanarak Hijyen güvencesi vermekteyiz.

İzmir buharlı koltuk yıkama

Yatak Yıkama İzmir firmamızda yıkatacagınız tüm Yatak takımları solmaya,renk atmaya yırtılmaya yahut yıpranmalara karşı firmamız tarafından yüzde yüz güvencemiz altındadır.Bu Yüzden İzmir Yatak Yıkama Tavsiye üzerine büyüyen memnun kaldıkça İzmir Yatak Yıkama telefon numaralarımızı komsu ve akrabalarınıza veren siz degerli müşterilerimize tesekkür ederiz.

koltuk yıkama

İzmir Yatak Yıkama Firması yıllardan beri tek işi koltuk yıkama ve yatak yıkama olarak personellerimize sadece Yatak yıkama güleryüzlü hizmet ve kaliteyi ön planda tutarak profesyonel şekilde egitim vermekteyiz.
İzmir Yatak temizleme hizmetimiz ile birlikte koltuk ve yatağınızın içerisine gözle görünmeyen gizlenmiş olan mayt ve bakterileri özel makineler ile birlikte temizliyoruz ve kısa sürede temiz bir koltuk ve yatak ile kavuşmanızı sağlıyoruz.

İzmir yatak yıkama

İzmir sandalye yıkama

koltuk yikama

İzmir de Kurumsal bir yapı olarak ele aldığımız Yatak yıkama hizmeti konusunda ne zaman isterseniz bize ulaşabilirsiniz. Mobil olarak son teknoloji kaliteli ekipmanlarımız, alanında yılların tecrübesine sahip olan profesyonel ekibimiz Yatak kumaş yapısına ve modeline bağlı olarak yerinde analiz ederek Yatak yıkama islemi yapıyoruz.

Koltuk yıkama tavsiye

Yatak YIKAMA AŞAMALARI

Yatak Yıkama Aşamaları

1.Yataklarınız ilk önce emiş gücü yüksek sanayi tipi makinamızla tozlarından arındırmak için vakumlanarak süpürülür.(Yıkama sırasında Yatak ıslatılacak olmasından dolayı bu kir ve tozların daha da yapışmasının önüne geçebilmek için uygulanan bir yöntemdir.)

Koltuk yikama

2.Daha sonra Yatak kumaşı incelenerek Yatak yıkama şampunanı şeçilir.(Her kumaşa aynı deterjan kullanılmaz aksi takdirde koltugun kumaşına zarar verebilir.)

İzmir en iyi koltuk yıkama

3. Daha sonra Yatakların kumaşına göre hazırlanan özel karışımlı Yatak yikama şampuanı suyla karıştırılarak spreyleme yöntemi ile hafifçe ıslatılarak kirlerin ve lekelerin yumuşatılması sağlanır..

İzmir en yakın koltuk yıkama

4.Yatak yıkama işlemine başlamadan önce aşırı kirli ve lekeli kısımlara leke sökücü özelligi olan kendi imalatımız şampuan lokal olarak uygulanır.

İzmir koltuk yıkama şirketleri

5.Artık Yatak yıkama işlemine geçebiliriz bu işlemde koltugun  kumaş olan kısmının tamamını döner uçlu fırça makinesiyle fırçalanarak köpürtülür ve kirlerin kabarması saglanır.

İzmir koltuk yıkama firmaları

6.Kirleri kabaran Yatak  3 motorlu sanayi tipi büyük Yatak yıkama makinesiyle kirlerinden arınana kadar vakumlayarak pis ve kirli suyunu çekerek koltuk temizleme işlemini yaparız.

İzmir koltuk yikama fiyatları

7.Daha sonra koltugun tamamına saf su verilerek vakumlanıp durulanır ve hijyenik olması saglanır.Vakumlanan Yatak %85 oranında kurutulmuş olup sadece nemli kalmıştır.Bu yüzden Yataktakusma sonradan leke çıkma vb. gibi faktörler yaşanmaz.

İzmir koltuk temizleme

8.Gözle görünmeyen maytlar ve bakterilerin yok olup tamemen hijyenik olması için buharlı yıkama sistemide uygulanır.     (Buharlı yıkama istege bağlı olarak yapılır.)

Buharlı koltuk yikama

9.Yıkama işlemi biten koltuğun son kontrolü yapılır.Çıkmayan inatçı leke veya sorunlu bölge varsa tekrar müdahale edilir.

koltuk yikama tavsiye

SIKÇA SORULAN SORULAR

Yatak yikama izmir-Her Leke Çıkartılabilir mi? Yüzdeyüz Garanti Verebilir misiniz?

Yatak yıkamada her lekeyi koltugun dokusuna ve rengine zarar vermeden çıkarabilmek dünyanın hiç bir yerinde mümkün değildir. Değerli müşterilerimize verdiğimiz Yatak yıkama garantisi koltuğa zarar vermeden çıkabilecek lekeler için geçerlidir.Evinizin süsü koltugunuza zarar getirmeden lekeyi çıkarmak için ne gerekiyorsa yapılacağına dair Yüzdeyüz garanti veriyoruz.

en iyi koltuk yikama

İzmir Yatak yıkama fiyatları-Yıkanan Koltugum Kaç Saatte Kurur?

Yatak Yıkama yapmış olduğumuz makineler , 3  motorlu ve 7200w emiş yüksek vakum gücüne sahip makinelerdir.Yatak yıkama makinelerimiz , yıkama işlemi yapılırken vermiş olduğu suyu %85 oranında vakumluyor ve işlem bitiminde bir kez daha vakumlama işlemi yapıyoruz , yıkanan Yatak kumaşında sadece %15 civarında bir nem kalmaktadır ve bu nem oda sıcaklığında ortalama 4 ila 8 saatte  kuruyarak kullanılabilir hale gelmektedir. Güçlü vakumun kolay kurutma avantajının yanı sıra bir diğer avantajı ise kumaşta nem bırakarak kokuya , kusma lekelerine neden olmaz ve koltugunuzun ahşap kısımlarında çürümeler meydana gelmez.

en yakin koltuk yikama

İzmir Yatak temizleme-Randevu sisteminiz nasıl çalışır , hemen geliyor musunuz?

Randevu sistemi ile çalışarak müşterilerimize geç kalma veya gidememe gibi olası problemleri tamamen ortadan kaldırıyoruz. Siz randevu almak istediğiniz günü ve saatini en az 3 saat  önce bize bildiriyorsunuz ve bizde randevunuzu oluşturuyoruz , istediğiniz gün ve saatte hizmet alıyorsunuz. 

koltuk yikama sirketleri

İzmirde Yatak yıkama-Yıkama sonrası eski lekeler veya su lekeleri meydana çıkar mı?

Profesyonel ekibimiz Yatak yıkama işlemi yaparken çıkartmış olduğu lekeler yıkama yapıldıktan birkaç saat veya birkaç gün , ay , yıl sonra asla tekrar ortaya çıkmaz. Yüksek vakumlu makinelerimiz yıkama yaparken kullanmış olduğu suyu aynı anda geri vakumladığı için ürünlerinizde asla ıslaklık derecesinde su kalmaz ve bu nedenle su lekesi de olarak bilinen kusma lekeleri ortaya çıkmaz. Yıkamalarımız bu gibi problemlere karşı garantilidir , bu güne kadar hiç böyle bir problemle karşılaşmış olmasakta bu gibi bir durum meydana gelirse ücretsiz olarak gelip yıkama işlemini tekrardan yapmaktayız.

koltuk yikama firmalari

İzmir Yatak yıkama tavsiye-Evde Yatak temizleme işlemi ne kadar sürer?

Evde Yatak temizleme evinize gelen 2 personel ile yapılır.Yatak yıkama yapılan kumaşın kirlilik oranı ve kumaşın yapısına göre ortalama 1 saat sürer.

koltuk yikama fiyatlari

İzmir en iyi Yatak yıkama-Evde Yatak yıkama sırasında Yatağımzarar görürmü?

Yerinde Yatak yıkama esnasında Yatak temizleme yapan çalışma arkadaşlarımız işinde uzman koltugun kumaş yapısına göre işlem yaptığı için hiç bir şekilde zarar görmez.

profesyonel koltuk yikama

İzmir en yakın Yatak yıkama-Yatak yıkama işlemini yapan personel sigortalımı?

Yerinde Yatak temizleme yapan çalışma arkadaşlarımızın hepsi sigortalıdır.

İzmir koltuk yikama

İzmir Yatak yıkama yerleri-Yatak temizletmek istiyorum.Ne zaman gelirsiniz?

Yatak temizleme işleminde randevu usulu çalışıyoruz.Yatak yıkama telefon hatlarımızdan randevu alabilirsiniz.

koltuk yikama izmir

İzmir Yatak yıkama şirketleri-Evde Yatak temizleme yapılırken yerler ıslanırmı?

Evde Yatak yıkamaya gelen personel gerekli hassasiyeti göstermektedir.

evde koltuk yıkama

İzmir Yatak yıkama firmaları-Evde Yatak nasıl silinir?

Evde Yatak silme işleminde genellikle Yatak kumaşında kusmalar meydana gelir.Sildiginiz Yatak vakum yapmadıgınız için Yataktaçıkabilecek lekeleri bile sabitleyebilirsiniz.Yatak yıkama uzmanından yardım alabilirsiniz.

koltuk yikama sirketleri izmir

İzmir Yatak yıkama fiyatları-Evde Yatak temizliği nasıl yapılır?

EvdeYatak silme işleminde genellikle Yatak kumaşında kusmalar meydana gelir.Sildiginiz Yatakları vakum yapmadıgınız için koltukta çıkabilecek lekeleri bile sabitleyebilirsiniz.Yatak yıkama uzmanından yardım alabilirsiniz.

koltuk yikama firmalari izmir

İzmir profesyonel Yatak yıkama-Yerinde Yatak yıkama yapıldıktan sonra Yataklarımı ne zaman kullanabilirim?

Yatak yıkama işlemi sona erdikten itibaren 4 ila 6 saat arasında kullanabilirsiniz.

en iyi koltuk yıkama şirketi

 

İZMİRİN'İN HER YERİNE ÜCRETSİZ SERVİSİMİZ VARDIR
0552 697 7697
batuhankoltukyikama@gmail.com
www.batuhankoltukyikama.com ©
X
Whatsapp
İnstgram
Telefon
Tıkla Ara