Sandalye Yıkama

İzmir Sandalye Yıkama 30 Yıllık Tecrübe, Fırçalı Köpüklü Buharlı Antibakteriyel Detaylı Sandalye Yıkama ile Extra  Parlaklık ve Extra Yumuşaklık Saglarken, İzmir Sandalye Temizleme İslemini Antibakteriyel şampuanlar Kullanarak Mayt Bakteri ve Göz İle Görünmeyen Mikroplardan Arındırırız. Detaylı Sandalye yıkama İzmir ile hem Sandalye kumaşı hemde kumaşın altındaki süngere kadar derinlemesine Sandalye yıkama yapmaktayız.

Koltuk yıkama izmir

İzmir Sandalye Yıkama sektörde 30 yıllık hizmetiyle siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanmıstır. İzmir Sandalye Yıkama şirketleri arasında yılların verdiği tecrübe, İzmir Sandalye yıkama fiyatları ve güven duygusu ile Ek İşimiz Değil Tek İşimiz İzmir Sandalye Yıkama diyerek teknolojiyi yakından takip edip her zaman İzmir En iyi Sandalye yıkama hizmeti vermekteyiz.İzmir Sandalye Yıkama firmaları arasından bizi tercih sebebleriniz, İzmir de Sandalye yıkama işlemi yaptığımız her Sandalye kirler karşısında kaliteli antibakteriyel Sandalye yıkama şampuanları ve son teknoloji makina ve ekipmanlar kullanarak Hijyen güvencesi vermekteyiz.

İzmir buharlı koltuk yıkama

Sandalye Yıkama İzmir firmamızda yıkatacagınız tüm Sandalye takımları solmaya,renk atmaya yırtılmaya yahut yıpranmalara karşı firmamız tarafından yüzde yüz güvencemiz altındadır.Bu Yüzden İzmir Sandalye Yıkama Tavsiye üzerine büyüyen memnun kaldıkça İzmir Sandalye Yıkama telefon numaralarımızı komsu ve akrabalarınıza veren siz degerli müşterilerimize tesekkür ederiz.

koltuk yıkama

İzmir Sandalye Yıkama Firması yıllardan beri tek işi Sandalye yıkama ve yatak yıkama olarak personellerimize sadece Sandalye yıkama güleryüzlü hizmet ve kaliteyi ön planda tutarak profesyonel şekilde egitim vermekteyiz.
İzmir Sandalye temizleme hizmetimiz ile birlikte Sandalye ve yatağınızın içerisine gözle görünmeyen gizlenmiş olan mayt ve bakterileri özel makineler ile birlikte temizliyoruz ve kısa sürede temiz bir Sandalye ve yatak ile kavuşmanızı sağlıyoruz.

İzmir yatak yıkama

İzmir sandalye yıkama

koltuk yikama

İzmir de Kurumsal bir yapı olarak ele aldığımız Sandalye yıkama hizmeti konusunda ne zaman isterseniz bize ulaşabilirsiniz. Mobil olarak son teknoloji kaliteli ekipmanlarımız, alanında yılların tecrübesine sahip olan profesyonel ekibimiz Sandalye kumaş yapısına ve modeline bağlı olarak yerinde analiz ederek Sandalye yıkama islemi yapıyoruz.

Koltuk yıkama tavsiye

Sandalye YIKAMA AŞAMALARI

Sandalye Yıkama Aşamaları

1.Sandalyelerınız ilk önce emiş gücü yüksek sanayi tipi makinamızla tozlarından arındırmak için vakumlanarak süpürülür.(Yıkama sırasında Sandalye ıslatılacak olmasından dolayı bu kir ve tozların daha da yapışmasının önüne geçebilmek için uygulanan bir yöntemdir.)

Koltuk yikama

2.Daha sonra Sandalye kumaşı incelenerek Sandalye yıkama şampunanı şeçilir.(Her kumaşa aynı deterjan kullanılmaz aksi takdirde Sandalye kumaşına zarar verebilir.)

İzmir en iyi koltuk yıkama

3. Daha sonra Sandalye kumaşına göre hazırlanan özel karışımlı Sandalye yikama şampuanı suyla karıştırılarak spreyleme yöntemi ile hafifçe ıslatılarak kirlerin ve lekelerin yumuşatılması sağlanır..

İzmir en yakın koltuk yıkama

4.Sandalye yıkama işlemine başlamadan önce aşırı kirli ve lekeli kısımlara leke sökücü özelligi olan kendi imalatımız şampuan lokal olarak uygulanır.

İzmir koltuk yıkama şirketleri

5.Artık Sandalye yıkama işlemine geçebiliriz bu işlemde koltugun  kumaş olan kısmının tamamını döner uçlu fırça makinesiyle fırçalanarak köpürtülür ve kirlerin kabarması saglanır.

İzmir koltuk yıkama firmaları

6.Kirleri kabaran koltugu 3 motorlu sanayi tipi büyük Sandalye yıkama makinesiyle kirlerinden arınana kadar vakumlayarak pis ve kirli suyunu çekerek Sandalye temizleme işlemini yaparız.

İzmir koltuk yikama fiyatları

7.Daha sonra koltugun tamamına saf su verilerek vakumlanıp durulanır ve hijyenik olması saglanır.Vakumlanan Sandalye %85 oranında kurutulmuş olup sadece nemli kalmıştır.Bu yüzden Sandalyedekusma sonradan leke çıkma vb. gibi faktörler yaşanmaz.

İzmir koltuk temizleme

8.Gözle görünmeyen maytlar ve bakterilerin yok olup tamemen hijyenik olması için buharlı yıkama sistemide uygulanır.     (Buharlı yıkama istege bağlı olarak yapılır.)

Buharlı koltuk yikama

9.Yıkama işlemi biten Sandalyenin son kontrolü yapılır.Çıkmayan inatçı leke veya sorunlu bölge varsa tekrar müdahale edilir.

koltuk yikama tavsiye

SIKÇA SORULAN SORULAR

Sandalye yikama izmir-Her Leke Çıkartılabilir mi? Yüzdeyüz Garanti Verebilir misiniz?

Sandalye yıkamada her lekeyi Sandalye dokusuna ve rengine zarar vermeden çıkarabilmek dünyanın hiç bir yerinde mümkün değildir. Değerli müşterilerimize verdiğimiz Sandalye yıkama garantisi koltuğa zarar vermeden çıkabilecek lekeler için geçerlidir.Evinizin süsü Sandalyenize zarar getirmeden lekeyi çıkarmak için ne gerekiyorsa yapılacağına dair Yüzdeyüz garanti veriyoruz.

en iyi koltuk yikama

İzmir Sandalye yıkama fiyatları-Yıkanan Koltugum Kaç Saatte Kurur?

Sandalye Yıkama yapmış olduğumuz makineler , 3  motorlu ve 7200w emiş yüksek vakum gücüne sahip makinelerdir.Sandalye yıkama makinelerimiz , yıkama işlemi yapılırken vermiş olduğu suyu %85 oranında vakumluyor ve işlem bitiminde bir kez daha vakumlama işlemi yapıyoruz , yıkanan Sandalye kumaşında sadece %15 civarında bir nem kalmaktadır ve bu nem oda sıcaklığında ortalama 4 ila 8 saatte  kuruyarak kullanılabilir hale gelmektedir. Güçlü vakumun kolay kurutma avantajının yanı sıra bir diğer avantajı ise kumaşta nem bırakarak kokuya , kusma lekelerine neden olmaz ve koltugunuzun ahşap kısımlarında çürümeler meydana gelmez.

en yakin koltuk yikama

İzmir Sandalye temizleme-Randevu sisteminiz nasıl çalışır , hemen geliyor musunuz?

Randevu sistemi ile çalışarak müşterilerimize geç kalma veya gidememe gibi olası problemleri tamamen ortadan kaldırıyoruz. Siz randevu almak istediğiniz günü ve saatini en az 3 saat  önce bize bildiriyorsunuz ve bizde randevunuzu oluşturuyoruz , istediğiniz gün ve saatte hizmet alıyorsunuz. 

koltuk yikama sirketleri

İzmirde Sandalye yıkama-Yıkama sonrası eski lekeler veya su lekeleri meydana çıkar mı?

Profesyonel ekibimiz Sandalye yıkama işlemi yaparken çıkartmış olduğu lekeler yıkama yapıldıktan birkaç saat veya birkaç gün , ay , yıl sonra asla tekrar ortaya çıkmaz. Yüksek vakumlu makinelerimiz yıkama yaparken kullanmış olduğu suyu aynı anda geri vakumladığı için ürünlerinizde asla ıslaklık derecesinde su kalmaz ve bu nedenle su lekesi de olarak bilinen kusma lekeleri ortaya çıkmaz. Yıkamalarımız bu gibi problemlere karşı garantilidir , bu güne kadar hiç böyle bir problemle karşılaşmış olmasakta bu gibi bir durum meydana gelirse ücretsiz olarak gelip yıkama işlemini tekrardan yapmaktayız.

koltuk yikama firmalari

İzmir Sandalye yıkama tavsiye-Evde Sandalye temizleme işlemi ne kadar sürer?

Evde Sandalye temizleme evinize gelen 2 personel ile yapılır.Sandalye yıkama yapılan kumaşın kirlilik oranı ve kumaşın yapısına göre ortalama 1 saat sürer.

koltuk yikama fiyatlari

İzmir en iyi Sandalye yıkama-Evde Sandalye yıkama sırasında Sandalyelerim zarar görürmü?

Yerinde Sandalye yıkama esnasında Sandalye temizleme yapan çalışma arkadaşlarımız işinde uzman koltugun kumaş yapısına göre işlem yaptığı için hiç bir şekilde zarar görmez.

profesyonel koltuk yikama

İzmir en yakın Sandalye yıkama-Sandalye yıkama işlemini yapan personel sigortalımı?

Yerinde Sandalye temizleme yapan çalışma arkadaşlarımızın hepsi sigortalıdır.

İzmir koltuk yikama

İzmir Sandalye yıkama yerleri-Sandalyelerimi temizletmek istiyorum.Ne zaman gelirsiniz?

Sandalye temizleme işleminde randevu usulu çalışıyoruz.Sandalye yıkama telefon hatlarımızdan randevu alabilirsiniz.

koltuk yikama izmir

İzmir Sandalye yıkama şirketleri-Evde Sandalye temizleme yapılırken yerler ıslanırmı?

Evde Sandalye yıkamaya gelen personel gerekli hassasiyeti göstermektedir.

evde koltuk yıkama

İzmir Sandalye yıkama firmaları-Evde Sandalye nasıl silinir?

Evde Sandalye silme işleminde genellikle Sandalye kumaşında kusmalar meydana gelir.Sildiginiz Sandalyelerivakum yapmadıgınız için Sandalyede çıkabilecek lekeleri bile sabitleyebilirsiniz.Sandalye yıkama uzmanından yardım alabilirsiniz.

koltuk yikama sirketleri izmir

İzmir Sandalye yıkama fiyatları-Evde Sandalye temizliği nasıl yapılır?

Evde Sandalye silme işleminde genellikle Sandalye kumaşında kusmalar meydana gelir.Sildiginiz Sandalyeler vakum yapmadıgınız için Sandalyede çıkabilecek lekeleri bile sabitleyebilirsiniz.Sandalye yıkama uzmanından yardım alabilirsiniz.

koltuk yikama firmalari izmir

İzmir profesyonel Sandalye yıkama-Yerinde Sandalye yıkama yapıldıktan sonra Sandalyelerimi ne zaman kullanabilirim?

Sandalye yıkama işlemi sona erdikten itibaren 4 ila 6 saat arasında kullanabilirsiniz.

en iyi koltuk yıkama şirketi

 

İZMİRİN'İN HER YERİNE ÜCRETSİZ SERVİSİMİZ VARDIR
0552 697 7697
batuhankoltukyikama@gmail.com
www.batuhankoltukyikama.com ©
X
Whatsapp
İnstgram
Telefon
Tıkla Ara