Çeşme Koltuk Yıkama

Çeşme Koltuk Yıkama 30 Yıllık Tecrübe, Fırçalı Köpüklü Buharlı Antibakteriyel Detaylı Koltuk Yıkama ile Extra  Parlaklık ve Extra Yumuşaklık Saglarken, Çeşme Koltuk Temizleme İslemini Antibakteriyel şampuanlar Kullanarak Mayt Bakteri ve Göz İle Görünmeyen Mikroplardan Arındırırız. Detaylı koltuk yıkama Çeşme ile hem koltuk kumaşı hemde kumaşın altındaki süngere kadar derinlemesine koltuk yıkama yapmaktayız.

Koltuk yikama izmir

Çeşme Koltuk Yıkama sektörde 30 yıllık hizmetiyle siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanmıstır. Çeşme Koltuk Yıkama şirketleri arasında yılların verdiği tecrübe, Çeşme koltuk yıkama fiyatları ve güven duygusu ile Ek İşimiz Değil Tek İşimiz Çeşme Koltuk Yıkama diyerek teknolojiyi yakından takip edip her zaman Çeşme  de En iyi koltuk yıkama hizmeti vermekteyiz.Çeşme Koltuk Yıkama firmaları arasından bizi tercih sebebleriniz, Çeşme de Koltuk yıkama işlemi yaptığımız her koltuk kirler karşısında kaliteli antibakteriyel koltuk yıkama şampuanları ve son teknoloji makina ve ekipmanlar kullanarak Hijyen güvencesi vermekteyiz.

İzmir koltuk yikama sirketleri

Koltuk Yıkama Çeşme firmamızda yıkatacagınız tüm koltuk takımları solmaya,renk atmaya yırtılmaya yahut yıpranmalara karşı firmamız tarafından yüzde yüz güvencemiz altındadır.Bu Yüzden Çeşme Koltuk Yıkama Tavsiye üzerine büyüyen memnun kaldıkça Çeşme Koltuk Yıkama telefon numaralarımızı komsu ve akrabalarınıza veren siz degerli müşterilerimize tesekkür ederiz.

İzmir koltuk yikama firmalarıÇeşme Koltuk Yıkama Firması yıllardan beri tek işi koltuk yıkama ve yatak yıkama olarak personellerimize sadece koltuk yıkama güleryüzlü hizmet ve kaliteyi ön planda tutarak profesyonel şekilde egitim vermekteyiz.
Çeşme Koltuk temizleme hizmetimiz ile birlikte koltuk ve yatağınızın içerisine gözle görünmeyen gizlenmiş olan mayt ve bakterileri özel makineler ile birlikte temizliyoruz ve kısa sürede temiz bir koltuk ve yatak ile kavuşmanızı sağlıyoruz.

İzmir yatak yikama

Çeşme Yatak Yıkama 30 Yıllık Tecrübe, Fırçalı Köpüklü Buharlı Antibakteriyel Detaylı Yatak Yıkama ile Extra  Parlaklık ve Extra Yumuşaklık Saglarken, Çeşme Yatak Temizleme İslemini Antibakteriyel şampuanlar Kullanarak Mayt Bakteri ve Göz İle Görünmeyen Mikroplardan Arındırırız. Detaylı Yatak yıkama Çeşme ile hem Yatak kumaşı hemde kumaşın altındaki süngere kadar derinlemesine Yatak yıkama yapmaktayız.

izmir sandalye yikama

Çeşme sandalye Yıkama 30 Yıllık Tecrübe, Fırçalı Köpüklü Buharlı Antibakteriyel Detaylı sandalye Yıkama ile Extra  Parlaklık ve Extra Yumuşaklık Saglarken, İzmir sandalye Temizleme İslemini Antibakteriyel şampuanlar Kullanarak Mayt Bakteri ve Göz İle Görünmeyen Mikroplardan Arındırırız. Detaylı sandalye yıkama İzmir ile hem sandalye kumaşı hemde kumaşın altındaki süngere kadar derinlemesine sandalye yıkama yapmaktayız.

İzmir koltuk yikama fabrikalari

Çeşme de Kurumsal bir yapı olarak ele aldığımız koltuk yıkama hizmeti konusunda ne zaman isterseniz bize ulaşabilirsiniz. Mobil olarak son teknoloji kaliteli ekipmanlarımız, alanında yılların tecrübesine sahip olan profesyonel ekibimiz Koltukların kumaş yapısına ve modeline bağlı olarak yerinde analiz ederek koltuk yıkama islemi yapıyoruz.

Garantili koltuk yıkama

KOLTUK YIKAMA AŞAMALARI

Koltuk Yıkama Aşamaları

1.Koltuklarınız ilk önce emiş gücü yüksek sanayi tipi makinamızla tozlarından arındırmak için vakumlanarak süpürülür.(Yıkama sırasında koltuk ıslatılacak olmasından dolayı bu kir ve tozların daha da yapışmasının önüne geçebilmek için uygulanan bir yöntemdir.)

Koltuk yikama

2.Daha sonra koltuk kumaşı incelenerek koltuk yıkama şampunanı şeçilir.(Her kumaşa aynı deterjan kullanılmaz aksi takdirde koltugun kumaşına zarar verebilir.)

koltuk yıkama

3. Daha sonra koltukların kumaşına göre hazırlanan özel karışımlı koltuk yikama şampuanı suyla karıştırılarak spreyleme yöntemi ile hafifçe ıslatılarak kirlerin ve lekelerin yumuşatılması sağlanır..

Koltuk yikama sirketleri

4.Koltuk yıkama işlemine başlamadan önce aşırı kirli ve lekeli kısımlara leke sökücü özelligi olan kendi imalatımız şampuan lokal olarak uygulanır.

Profesyonel koltuk yikama

5.Artık koltuk yıkama işlemine geçebiliriz bu işlemde koltugun  kumaş olan kısmının tamamını döner uçlu fırça makinesiyle fırçalanarak köpürtülür ve kirlerin kabarması saglanır.

koltuk yikama firmalari

6.Kirleri kabaran koltugu 3 motorlu sanayi tipi büyük koltuk yıkama makinesiyle kirlerinden arınana kadar vakumlayarak pis ve kirli suyunu çekerek koltuk temizleme işlemini yaparız.

Koltuk yıkama firmaları

7.Daha sonra koltugun tamamına saf su verilerek vakumlanıp durulanır ve hijyenik olması saglanır.Vakumlanan koltuk %85 oranında kurutulmuş olup sadece nemli kalmıştır.Bu yüzden koltukta kusma sonradan leke çıkma vb. gibi faktörler yaşanmaz.

İzmie en iyi koltuk yikama

8.Gözle görünmeyen maytlar ve bakterilerin yok olup tamemen hijyenik olması için buharlı yıkama sistemide uygulanır.     (Buharlı yıkama istege bağlı olarak yapılır.)

Buharlı koltuk yikama

9.Yıkama işlemi biten koltuğun son kontrolü yapılır.Çıkmayan inatçı leke veya sorunlu bölge varsa tekrar müdahale edilir.

Buharlı koltuk yıkama

 

İZMİRİN'İN HER YERİNE ÜCRETSİZ SERVİSİMİZ VARDIR
0552 697 7697
batuhankoltukyikama@gmail.com
www.batuhankoltukyikama.com ©
X
Whatsapp
İnstgram
Telefon
Tıkla Ara